Warning: openlog() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/5301/virtual/www/modules/syslog/syslog.module on line 103

Warning: syslog() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/5301/virtual/www/modules/syslog/syslog.module on line 118
Zde si můžete přečíst hodnocení našich zákazníků | Dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Garance

Zde si můžete přečíst hodnocení našich zákazníků

VZHLEDEM K POVAZE POSKYTOVANÝCH SLUŽEB UVÁDÍME U VĚTŠINY REFERENCÍ POUZE INICIÁLY ZÁKAZNÍKA

Štěnice postelní

Vloženo 12. 5. 2013
 
Vše proběhlo v naprostém pořádku, kvalitní práce za slušnou cenu, myslím, že jste nejlevnější v okolí. Dokonce jsme dostali ke štěnicím i podrobný odborný výklad :-) Snad už se nevrátí potvory...
Ještě jednou mockrát děkujeme :-)
L.D. z Dubí

Štěnice postelová

Vloženo 6. 3. 2013

Dobrý den.
Ano stále je u nás doma vše v pořádku ohledně štěnic . Váš zásah byl v naprostém pořádku a jsme moc rádi že jsme se obrátilI zrovna na vás jste opravdu profesionálové v tomto oboru který provozujete .

Jasně určitě si to vložte na vaše stránky zasloužíte si to , hlavně když to třeba pomůže i dalším lidem v boji s tímto problémem ... Přeji spoustu úspěchu v boji se škůdci a spostu spokojených zákazníků jako jsme my ...

S pozdravem Jan C., Duchcov

Štěnice postelní

Vloženo  25. 2. 2013

"Skvěle odvedená práce, s dostatečným vysvětlením, jak bude postřik probíhat. S diskrétností a velmi dobrým přístupem. Za skvělou cenu profesionálně odvedená práce."

Petra N., Ústí nad Labem

Štěnice domácí

19. 6. 2012

Ráda bych poděkovala firmě NaturaBor za vstřícnost, diskrétnost a profesionální přístup při dezinsekci našeho objektu.
Pracuji v ubytovacím zařízení, ve kterém bydlí na 200 lidí. Bohužel i v našem zařízení se vyskytl parazit krev sající.

Sanace půdy

21.7.2011

Ráda bych touto cestou poděkovala firmě NaturaBor, která prováděla v naší knihovně sanaci půdy. Pan Borovanský reagoval pružně na naše požadavky, svou práci provedl rychle a k naší úplné spokojenosti. Rovněž cena za jeho služby byla velice příznivá. Pokud budeme znovu potřebovat služby v oblasti deratizace, určitě se znovu obrátíme na firmu NaturaBor.

Eva Štíbrová, Knihovna K. H. Máchy v Litoměřicích

Štěnice vs. blechy

8.10.2010

Zdravím vás,
chci vám poděkovat za váš profesionální přístup k práci a pečlivé prohlídce našeho bytu, díky které jsme zjistili, že se nejedná o štěnice, ale o blechy. Zatím nemam žádný nový kousanec a snad už mít nebudu.!!!

Sanace a úklid bytu po mrtvém

26.6.2010

Dobrý večer,

s kvalitou provedení prací jsme byli při převzetí "díla" spokojeni. Byli jsme zejména rádi, že jste nám na základě Vašich zkušeností doporučili vhodný způsob sanace pro danou situaci. Na první pohled bylo zřejmé odborné provedení. Ocenili jsme také jednání Vaší firmy, která provedla vše podle dohody a ve slíbeném termínu. Děkujeme i za kontakt na šikovného instalatéra.

Nyní necháváme byt větrat, a pokud by bylo na jaře třeba v menší míře ještě jednou dezinfikovat, rádi využijeme Vašich služeb.

S pozdravem

Markéta V., Praha