Warning: openlog() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/5301/virtual/www/modules/syslog/syslog.module on line 103

Warning: syslog() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/5301/virtual/www/modules/syslog/syslog.module on line 118
Sanace hygienicky zatížených prostor | Dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Garance

Sanace hygienicky zatížených prostor

Sanujeme veškeré prostory (byty, domy, sklady, půdy, sklepy, pozemky atd.), které jsou zatížené např. nesprávným způsobem užívání ( lidé bez základních hygienických návyků, nemocní, narkomani, lidé hromadící v bytech různé věci a odpadky). Dále také provádíme sanace bytů, nebo i celých domů před rekonstrukcemi, po povodních atd.

Vyklízíme půdní prostory, které mechanickým očíštěním zbavujeme holubího trusu a hnízd, v rámci této sanace je provedena i dezinsekce parazitických členovců, jako je klíšťák holubí, čmelík, různí roztoči, nebo druhy štěnic parazitujících na ptácích (tyto mohou příležitostně sát krev i na lidech). Posledním krokem této sanace je kompletní dezinfekce takto očištěných prostor dezinfekčním roztokem.

Provádíme dezinfekci míst s velkou fluktuací lidí, jako jsou fitnes, sauny aj. Vzhledem k velkému pohybu lidí zde vzniká riziko přenosu různých choroboplodných zárodků ( viry, bakterie, paraziti). Dezinfekce se skládá s důkladné mechanické očisty za pomoci profesionálních čistících prostředků, po tomto kroku následuje vlastní dezinfekce prostor dezinfekční látkou, tato je po ukončení expozice smyta opět za použití horké vody a profesionálního čistícího prostředku.